Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Коли в Херсоні подорожчає проїзд у маршрутках малої місткості

Коли в Херсоні подорожчає проїзд у маршрутках малої місткості

Через те, що маршрутки невеликої місткості в Херсоні по-підпільному не виходять на лінію, страждають пасажири. Так як цікавити "стоячі" місця в салонах погрожували, посилаючись на карантинні обмеження, a сидячих негідно, щоб збирати поїздки, велика частина власників таких мікроавтобусів розмістили їх "на приколі".

І ситуація зі збитковістю транспорту тільки погіршується-метан, яким його заправляють, знову подорожчав з 34 до 38 гривень за літр. При цьому муніципальна влада вважає, що найпростішим, але не найпопулярнішим виходом із ситуації (наше видання про це писало) зберігається збільшення вартості проїзду в маршрутках невеликої місткості c 6 до 8 гривень, щоб збирати витрати перевізників.

- Проект такого розміщення готує управління транспорту та зв'язку. Там є певні юридичні складнощі, але чекає, що його розглянуть на сесії роботи вже 19 листопада. A поки з 140 маршруток невеликої місткості на вулицях з'являються лічені одиниці, - констатує виконуючий обов'язки поміщика міського голови Херсона Юрій Стельмашенко.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО