Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

«Я буду першим, хто віддасть виного правосуддю», — мер Херсона про затримання свого однопартійця

«Я буду першим, хто віддасть виного  правосуддю», — мер Херсона про затримання свого однопартійця

У ЗМІ з'явилася інформація, що депутата Херсонської обласної ради від партії мера Херсона Ігоря Колихаєва «нам тут жити» Сергія Кульчиковського затримали на неправомірній вигоді в 300 тис.гривень.

Про це нібито повідомило джерело сайту міст в Державному бюро розслідувань.


За інформацією, Кульчиковський, використовуючи свої депутатські повноваження, зажадав від підприємця 300 тис. гривень за винесення на розгляд бюджетної комісії облради питання про збільшення вартості телекомунікаційної системи міжнародного аеропорту Херсон, яку обласна рада планує викупити у цього громадянина, збільшивши вартість даної системи з 400 тис.до 950 тис. гривень. У момент передачі частини цього хабара депутата і затримали.

«Я буду першим, хто віддасть виного  правосуддю», — мер Херсона про затримання свого однопартійця

Мер Херсона ігор Колихаєв, знаючи про подію, відразу ж вирішив підстелити соломку, і напередодні 9 листопада опублікував "плач Ярославни" в соцмережі. Мовляв, не підтримує і готовий посприяти покаранню негідника:

"Днями стане загальновідомо про те, що один з депутатів Херсонської обласної ради від Партії НТЖ ніби як був спійманий на вимаганні. Дані про цей інцидент внесені до ЄРДР України. Я, як лідер політичної партії "нам ТУТ ЖИТИ», офіційно заявляю: якщо правопорушення буде доведено, і це буде не політичне замовлення опонентів, то я і пальцем не поворухну, щоб винний був виправданий...я буду першим, хто віддасть провинився правосуддю".

А те, що у цього однопартійця вже були неприємні історії з поліцією, Колихаєва чомусь не збентежило, і він прийняв його до лав «чесних» людей своєї партії. У 2013 році ЗМІ повідомили про «потрійний» хабар: були затримані в.о. селищного голови смт. Лазурне Руслан Коваленко, депутат селищної ради від Партії регіонів смт. Лазурне (»сірий кардинал") Михайло Котлярський та колишній заступник голови Скадовської райадміністрації Сергій Кульчиковський. Розмір хабара-90 тисяч доларів США, його вимагали за вирішення земельних питань.

Може це й інший Кульчиковський, але і той і нинішній зі Скадовська.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО