Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Чиновники пояснили розбіжність у статистиці смертності від коронавірусу на Херсонщині

Чиновники пояснили розбіжність у статистиці смертності від коронавірусу на Херсонщині

В ОДА пояснили розбіжності між оперативною статистикою про кількість померлих від коронавірусу, яку публікують у МОЗ та ОДА, некоректним внесенням даних з боку лікарів.
«Хочу прокоментувати ситуацію, що склалася з розбіжностями між статистичними даними МОЗ та Херсонською ОДА. У вихідні було значне розходження між кількістю померлих від коронавірусу. У зв'язку з великим навантаженням лікарі вносять дані до спеціальної програми відразу за тиждень, а не щодня. З цієї програми бере інформацію МОЗ», - зазначив заступник голови ОДА Микола Якименко.


ОДА бере інформацію від обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики. Там відповідальний працівник надає щоденні дані.

«Ситуацію вже вирішують із лікарями, щоб дані подавалися коректно, а статистика була однакова і на МОЗ, і на сайті Херсонської ОДА», – зазначив заступник голови ОДА.

Нагадаємо, що за добу 8 листопада в Україні зафіксовано 18988 нових підтверджених випадків Covid-19. З хворих за минулу добу: дітей – 1183, медпрацівників – 426.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО