Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Новий очільник Херсонщини відвідав КПВВ «Каланчак»

Новий очільник Херсонщини відвідав КПВВ «Каланчак»

Сьогодні, 2 листопада, із робочим візитом у Скадовському районі перебуває голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута.

Очільник області разом із своїм заступником Павлом Куликом, головою Херсонської обласної ради Олександром Самойленком та головою Скадовської РДА Михайлом Павлішем побували на КПВВ «Каланчак» де оглянули умови роботи сервісної та режимної зон пункту в’їзду-виїзду, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Новий очільник Херсонщини відвідав КПВВ «Каланчак»

Геннадій Лагута зазначив, люди, які вимушені перетинати тимчасову адмінмежу через КПВВ мають отримувати зручні та комфортні адміністративні послуги, – це важливе завдання для Херсонської облдержадміністрації. Для цього у 2020 році було відкрито Центр надання адмінпослуг. Він знаходяться безпосередньо біля пункту перетину тимчасової адмінмежі та оснащений всім необхідним обладнанням, що дозволяє надавати послуги європейського рівня. Роботу ЦНАПу продемонстрували представникам проєкту ЄС «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», які наразі перебувають на Херсонщині.

«Як очільник області я, перш за все, зацікавлений у тому, аби всі жителі нашої області мали змогу отримувати якісні послуги, швидко і без черг. Відкриття ЦНАПу на КПВВ «Каланчак» було довгоочікуваною подією для українців у Криму. Окрім того, статистика роботи центру надання адмінпослуг показує, що він дуже потрібний. Щиро дякую представникам проєкту Євросоюзу, які пообіцяли посприяти у покращені якості надання послуг, для нас така підтримка дуже ціна».

Також для того, аби скористатися адмінпослугами мали змогу люди, якi зa cтaнoм здopoв’я нe можуть самостійно цього зробити, у ЦНАПі працює «Мобільний кейс». Окрім того, один раз на тиждень у центрі можна отримати безкоштовні юридичні консультації, а ще працює «вайбер-помічник».

Новий очільник Херсонщини відвідав КПВВ «Каланчак»

Геннадій Лагута запевнив, обов’язково побуває у кожному ЦНАПі області, аби побачити умови їх роботи та у разі потреби посприяти у вирішенні проблемних питань.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО