Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Херсоні може знову подорожчати проїзд у маршрутках

У Херсоні може знову подорожчати проїзд у маршрутках

B Херсоні незабаром може подорожчати проїзд у маршрутках. Нещодавно його вартість вже підняли з 6 до 8 гривень, однак це торкнулося тільки автобусів середньої і великої місткості. A 15-16-місцеві автобуси типу» Рута " продовжили возити пасажирів за ті ж шість гривень.

І ось» грянув "перехід Херсонщини в» червону" зону c забороною займати стоячі місця в салонах маршруток. A на цю заборону "наклалося" і подорожчання газу-метану, на якому їздять багато пасажирських автобусів малої місткості-c 22-23 гривень до 34 гривень за літр.

Як результат, перевезення на мікроавтобусах моментально стали глибоко збитковими. І багато їх водіїв у відповідь влаштували стихійний страйк. Станом на 18 жовтня, з 400 міських маршруток на лінії з'явилося тільки 211, або трохи більше половини, - говорить виконуючий обов'язки заступника міського голови Херсона Юрій Стельмашенко.

Тепер муніципальна влада гарячково шукає вихід з транспортної кризи: адже 46 комунальними автобусами всі «дірки» на маршрутах заткнути просто неможливо.

Тому варіантів лише три. Перший-умовити поліцію дозволити пасажирам займати нехай хоча б половину стоячих місць. Що навряд чи реально - адже для цього потрібно міняти карантинне законодавство.

Другий-ввести компенсацію для особливо вразливої групи перевізників з бюджету. Але це довго і клопітно, так як потрібно рішення сесії, a ще джерело фінансування додаткових витрат.

І третій-підвищення вартості проїзду в маршрутках малої місткості до тих же восьми гривень. Для цього потрібно лише внести зміни до рішення міськвиконкому, a ось кошти в казні вишукувати не потрібно. Однак Юрій Стельмашенко поки не знає, коли саме третій варіант може бути поданий на розгляд міськвиконкому, і коли його розглянуть.

Так що стихійний бунт перевізників в Херсоні може продовжитися...
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО