Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Робота, транспорт і розваги тільки для вакцинованих: нові протиепідемічні обмеження на Херсонщині

Робота, транспорт і розваги тільки для вакцинованих: нові протиепідемічні обмеження на Херсонщині

Місцеві протиепідемічні обмеження дещо відрізняються від загальноукраїнських.

У Херсоні регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації на своєму засіданні 9 жовтня, яке відбулося під головуванням Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка прийняла рішення посилити протиепідемічні обмежувальні заходи на території області. Деякі з цих заходів ставлять у привілейоване становище вакцинованих проти COVID-19. Наприклад, проведення будь-яких масових заходів буде дозволено лише за умови наявності в учасників документа, котрий підтверджує отримання повного курсу вакцинації. На таких самих умовах відбуватиметься і перевезення пасажирів громадським транспортом.

При цьому чинна редакція постанови Кабміну від 9 грудня 2020 р. № 1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19, насправді фактично «урівнює в правах» осіб, які не досягли 18 років, повністю вакцинованих, а також тих, хто має негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 (дійсне 72 години), та тих, хто вже перехворів на COVID-19.

Окрім того, керівникам підприємств, установ та організацій області незалежно від підпорядкування та форми власності рекомендується перевести невакцинованих працівників на дистанційну форму роботи.

Тим часом органам місцевої влади, органам місцевого самоврядування тощо наказано негайно активізувати роботу щодо обов’язкової організації вакцинації проти COVID-19 своїх працівників, а також працівників закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Проте наразі наказ МОЗ від 04.10.2021 № 2153, що затверджує перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19, не набув чинності — це може статися лише через один місяць із дня його публікації.

Нагадаємо, за даними Мінфіну, на цей момент у Херсоні повністю вакциновано проти COVID-19 156 491 жителів, тобто 15,50 % .

Також ми розповідали, що щеплення не допомогли: на Херсонщині хочуть запровадити обмеження незалежно від вакцинаційного статусу.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО