Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині лише 180 з 519 шкіл готові до роботи в "жовтому" карантинному режимі, - ХОДА

На Херсонщині лише 180 з 519 шкіл готові до роботи в "жовтому" карантинному режимі, - ХОДА

Якщо Херсонську область переведуть в" жовту " карантинну зону, зможуть працювати не в дистанційному режимі.

Про це під час брифінгу сказав господар голови ХОДА Андрій Шибаєв.

Каже, лише у 180 школах з 519, які проживають у Херсонській області, щеплені від 19 понад 80% працівників.


За словами Шибаєва, карантинний режим в Україні може бути посилений вже з 13 Вересня. І якщо під час нового карантинного зонування Херсонська область потрапить в" жовту " зону, школи, де щеплене меню 80% працівників, будуть переведені на дистанційну форму роботи.

"Адміністраціям школи, де Покажчик вакцинації негідний, необхідно вирішити питання C місцевою владою: в школі буде створена мобільна група для проведення вакцинації", - сказав Шибаєв.

Зазначимо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко прогнозує, що з "зеленої" в» жовту " зону епіднебезпеки через коронавірус Україна перейде з 13 Вересня.

"Найшвидше, з наступного понеділка Україна перейде на" жовтий " рівень епідемічної небезпеки. Задовільно, будуть додаткові обмеження, які попередні перегляди для" жовтого "рівня і стосуються в основних масових вимірах", - сказав міністр

За його словами, згідно становленню справедливості, на" жовтий " рівень перейде Сосу в Україну. Якщо місцями сприятиме погіршення до "помаранчевого" або "червоного" рівня, сторінка перейде до регіонального розподілу на зони.

З трьох регіонів України можуть потрапити Созу в "червону" зону для високих показників захворюваності коронавірусом. Найнебезпечніша ситуація в трьох регіонах: Буковина, Львівська та Вінницька області. Швидше за все, на цих територіях будуть введені найжорсткіші карантинні обмеження.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО