Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Чиновники Херсона чергували в приватному секторі — ловили тих, хто смітить

Чиновники Херсона чергували в приватному секторі — ловили тих, хто смітить

7 вересня спеціалісти відділа з питань життєдіяльності району Дніпровської райради Херсона чергували біля будинків приватного сектору, щоб зловити тих, які засмічують вулиці.

Такий незвичний рейд відбувся на території кварталу № 3 (в межах вулиць Матроська-Чорноморська, Перекопська – р. Дніпро). Головний спеціаліст сектору з питань благоустрою території району профільного відділу Геннадій Кузьменко спільно з головою органу самоорганізації населення — кварталу №3 Ганною Богдановою з 7.00 до 8.30 чергували на розі вулиць Чорноморська — Офіцерська та Тягинська – Богдана Хмельницького.

І таки їм попалися громадяни-порушники, в тому числі — на автівках, які викидали сміття, навіть не виходячи з авто. На перший раз із ними проведена роз’яснювальна робота.

Під час бесід з містянами ще раз наголошувалося на необхідності укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів підрядними організаціями та недопущенні засмічення території навколо баків для збору ТПВ сміттям, яке не відноситься до категорії ТПВ, оскільки цей вид відходів мешканці повинні вивозити за власний кошт.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО