Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсонщина близька до переходу із зеленої зони до помаранчевої

Херсонщина близька до переходу із зеленої зони до помаранчевої

Про це під час брифінгу розповів головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич. Показник захворювання на коронавірус на Херсонщині – 84 людини на 100 000 населення за останні 2 тижні. Це означає, що незабаром область може потрапити до помаранчевої зони.

“Із курортним сезоном не пов’язаний ріст захворюваності, бо за весь період не було зафіксовано жодного масового спалаху хвороби. Хоча це було в інших областях. Тому літньо-оздоровча кампанія минула добре, ми зробили відпочинок людей безпечним, це – великий здобуток. На рівень захворюваності вплинуло насамперед те (і з початку липня ми очікували сплеску хвороби), що у нас є 2 КПВВ, де проходили без тестувань протягом тривалого періоду багато людей. За добу було до 3 000 людей в обидва боки. У Криму захворюваність на коронавірус почала зростати з кінця травня, там і зараз по 500 випадків на добу, тому можна сказати, що це вплинуло на збільшення кількості хворих на Херсонщині”, – розповів Юрій Ромаскевич.

Також він звернув увагу журналістів на ситуацію, яка склалася в містах Херсонщини. Найбільші адміністративно-територіальні одиниці мають найвищий рівень захворюваності: Білозерка – 174, Херсон – 141, Гола Пристань – 122, Олешки – 115, Генічеськ – 81, Скадовськ – 75.

З такими показниками обласна комісії ТЕБ та НС вже скоро може прийняти рішення про перехід з зеленої до помаранчевої зони.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО