Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Олександр Самойленко відзначив адміністрацію ТРЦ «Фабрика»

Олександр Самойленко відзначив адміністрацію ТРЦ «Фабрика»

Цьогоріч на території ТРЦ «Фабрика» розташовується фан-зона Паралімпійських ігор – 2020 та центр масової вакцинації, де можна отримати щеплення від COVID – 19.

Тож, сьогодні адміністрація ТРЦ «Фабрика» отримала Подяку голови Херсонської обласної ради за активну громадську позицію, підтримку паралімпійського руху на Херсонщині та створення фан-зони в ТРЦ «Фабрика».

Окрему нагороду, а саме Почесну грамоту Олександр Самойленко вручив операційному директору ТРЦ «Фабрика» Олександру Мельникову за активну участь у боротьбі з пандемією COVID – 19, допомогу у проведенні кампанії вакцинації щодо створення колективного імунітету з метою зміцнення здоров’я населення області та з нагоди Дня Незалежності України.

Олександр Самойленко особисто вручив відзнаки та подякував адміністрації за сприяння у реалізації соціально важливих проєктів та небайдужість до підтримки наших паралімпійців й проведення вакцинальної кампанії.

Нагадаємо, що з ініціативи Херсонської обласної ради відкрилася Паралімпійська фан-зона – спортивний простір з олімпійським духом. Саме там, на ТРЦ «Фабрика» до 05 вересня ви можете підтримати нашу збірну та херсонських спортсменок.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО