Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

В персональній фракції мера Херсона у міськраді – конфлікт, депутати пішли проти Колихаєва, – ЗМІ

В персональній фракції мера Херсона у міськраді – конфлікт, депутати пішли проти Колихаєва, – ЗМІ

Депутати з фракції партії "Нам тут жити" (НТЖ) не схвалили узгоджену з міським головою заміну керівника бюджетної депутатської комісії

Херсонському міському голові Ігорю Колихаєву і його найближчому оточенню не вдалося замінити голову постійної комісії з питань бюджету та фінансів.

Видання, посилаючись на власні джерела, пише, що один з найближчих соратників Ігоря Колихаєва, депутат міськради Віктор Сухокобилін хотів замість депутата Олександра Демчука ввести у комісію з питань бюджету на фінансів ввести депутата від НТЖ Юрія Рожкова з перспективою обрання його головою комісії замість Андрія Дмітрієва, який теж представляє НТЖ, але має непрості стосунки з чималою кількістю депутатів. А Рожков – більш компромісна фігура, людина з близького оточення Колихаєва.

Але депутати, у тому числі і від НТЖ, напередодні бюджетного процесу не підтримали інтригу однопартійців і не схвалили рокіровку депутатів, яка могла б привести Юрія Рожкова у крісло голови бюджетної комісії.

Видання зазначає, що це – перший серйозний конфлікт у франції НТЖ, коли депутати провалили питання, узгоджене з міським головою.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО