Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині виявили у продажу несанкціоновані генетично модифіковані продукти

На Херсонщині виявили у продажу несанкціоновані генетично модифіковані продукти

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує стосовно надходження інформаційних повідомлень Системи швидкого реагування щодо харчових продуктів та кормів (RASFF).

За повідомленнями цей продукт знаходиться у таких виробах:

– від 4 серпня 2021 року № 2021.4146 щодо виявлення несанкціонованого генетично модифікованого рисового борошна (р35S та tNos), що присутнє у складі кондитерських виробів m&m‘s та експортовано з Франції (виробник: Mars Chocolat France, Haguenau Cedex) до України (отримувач: Raben FG WH Ukraine);
– від 04 серпня 2021 року № 2021.4039 та від 04 серпня 2021 року №2021.4039 fup2 стосовно відкликання пончиків, що містять камедь рожкового дерева, що перевищує MRL для оксиду етилену, експортованих з Франції (виробник: Vandemoortele, France) до України (ТОВ «СІЛЬПО-ФУД», вул. Бутлерова, 1, м. Київ, 02090).

На Херсонщині виявили у продажу несанкціоновані генетично модифіковані продукти

Нагадуємо операторам ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», стосовно негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів.
Оцініть статтю: 
-1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО