Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Розмови замість підтримки: Херсонська міськрада знову збирається обговорювати ремонти ліфтів

Розмови замість підтримки: Херсонська міськрада знову збирається обговорювати ремонти ліфтів

Замість реальних дій — знову балачки. Саме так можна описати ситуацію з ремонтом ліфтів у Херсоні. На сайті міськради з’явився анонс чергової “розширеної зустрічі представників ОСББ, голів районних у Херсоні рад з представниками виконавчих органів”.

«На порядку денному інформування щодо можливостей ремонту ліфтового господарства, пошук варіантів, конструктивне обговорення участі міського бюджету в процесі ремонту ліфтового господарства. Мета зустрічі: визначити шляхи вирішення проблемного питання шляхом конструктивного діалогу», – зазначає прес-служба міськради.

Зазначимо, що, за інформацією місцевих ЗМІ, наразі у Херсоні зупинено 131 ліфт, які потребують негайного ремонту. Влада міста раніше запропонувала мешканцям багатоповерхівок варіант співфінансування ремонтних робіт. З бюджету хочуть фінансувати 60% від загальної вартості. Херсонці ж мають заплатити іншу частину. Такий варіант представників ОСББ не влаштував, адже об’єднання і не без того мають брак коштів на поточні роботи з утримання багатоквартирних будинків.

Представники фракцій “Європейська солідарність” та “Нам тут жити” запропонували збільшити частку співфінансування з міського бюджету до 90%. Зокрема, про це заявив голова комісії з питань житлово-комунального господарства Юрій Рожков. Депутатка Оксана Погомій внесла пропозицію повністю профінансувати ремонти ліфтів, які зупинилися минулого року. Причому, кошти були заплановані в бюджеті, але згодом їх перерозподілили на інші видатки.

Питання щодо співфінансування ремонту ліфтового обладнання розглядали на останній черговій сесії. Але проект рішення було провалено, зокрема, депутатами з промерської більшості — від фракції “Нам тут жити” та “Опозиційна платформа — За життя”. Через провалене голосування містяни провели депутатів, чиновників та міського голову Ігоря Колихаєва через “коридор ганьби”.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО