Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

З'ясувалася причина частих аварій на парковці біля ТРЦ» Фабрика " в Херсоні

З'ясувалася причина частих аварій на парковці біля ТРЦ» Фабрика " в Херсоні

Дорожньо-транспортні непорозуміння на величезній парковці біля ТРЦ» Фабрика " в Херсоні – нерідке явище. І це в основному не пов'язано з тим, що хтось із водіїв розігнався або не тримав дистанцію (хоча там зустрічаються і такі божевільні)

Вся проблема в тому, що багато автолюбителів, заїжджаючи на територію парковки і рухаючись по її «коридорах», вважають, що їх автомобіль знаходиться на головній смузі. На жаль, це велика помилка! Так само неправильно, мабуть, вважав і водій сріблястого "Шевроле". Він впевнено їхав по "коридору«, а праворуч з'явилася»Тойота". Результат - на фото.

На жаль, водій "Шевроле «не врахував або забув один з найосновніших постулатів поведінки на дорозі – »правило правої руки". На стоянках і парковках при відсутності розмітки або додаткових знаків, що визначають пріоритетність руху, діє Правило дорожнього руху «перешкода справа».

Важливість даної норми величезна. Тому її повинен знати і пам'ятати абсолютно кожен водій. "Перешкода справа" застосовується автомобілістами в тому випадку, коли ситуація на ділянці дороги або трасі відноситься до нерегульованої і рух виконують два транспортні засоби, причому хтось один повинен дати дорогу іншому.

При проїзді перетину рівнозначних доріг навряд чи у кого - то з автолюбителів виникнуть труднощі з розстановкою пріоритетів. В основному подібні спірні ситуації відбуваються тоді, коли складно відрізнити перехрестя від прилеглої території, наприклад, при виїзді з двору або на парковці.Як звернув увагу водіїв прес-офіцер патрульної поліції Херсона Андрій Кований, на території цієї парковки є круговий рух (коло з лівого боку, якщо стояти обличчям до будівлі ТРЦ). Так ось, навіть при відсутності дорожньої розмітки або знаків головна дорога – у того, хто знаходиться на колі.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО