Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Батька з дітьми врятували у відкритому морі на Херсонщині

Батька з дітьми врятували у відкритому морі на Херсонщині

На курорті Арабатська стрілка врятували трьох відпочивальників. Батько родини, котра приїхали на тутешню базу відпочинку зі Львова, в першу чергу надув великий гумовий матрац, та рушив на ньому плавати в Азовському морі, прихопивши з собою 11-річного сина та 5-річну доньку. Та «мандрівники» не врахували наявності сильної течії на мілководді, яка потягнула імпровізований плавзасіб подалі від суходолу. На щастя, очевидці вчасно зняли тривогу, і на неї відреагували вартові порядку, котрі нагодилися вчасно.

— Очевидці спільно з поліцейськими спустили на воду моторний катер. Він наздогнав матрац, коли він уже знаходився на відстані понад кілометр від берега, у відкритому морі. Усіх, хто на ньому був, підняли на борт, і повернули на пляж цілими та неушкодженими, — розповів начальник Генічеського райвідділу Національної поліції, полковник Сергій Балута. – Викликали й рятувальників , але їх вирішили не чекати, а впоралися власними силами. Адже дорога була кожна хвилина, й зволікання могло коштувати комусь із дітей життя.

Для врятованих брата й сестри викликали бригаду «швидкої допомоги». Оглянувши їх, медики діагностували в обох ознаки переохолодження, й перевезли до лікарні. Втім, надалі з ними все буде гаразд. Хоча слід нагадати, що аналогічні пригоди із «заблукалими» в морі людьми на матрацах та гумових колах у нас трапляються щоліта. І далеко не завжди курортників вдається знайти живими.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО