Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Ігор Колихаєв дав доручення терміново переглянути маршрути громадського транспорту

Ігор Колихаєв дав доручення терміново переглянути маршрути громадського транспорту

Питання житлово - комунального господарства, система транспорту та ремонт доріг-теми, на яких під час чергової апаратної наради максимально зосередився мер Ігор Коліхаєв.

"Покіс трави і прибирання вулиць - питання, з яких починається кожен наш день. Без вихідних і відпочинку. І якщо з центральними вулицями служби абияк впоралися, то з районами - справжня біда: як то кажуть, людська рука тих ділянок не торкалася. Володимире Петровичу, я настійно прошу контролювати стан справ по всьому місту, а не тільки в центрі», - сказав керівник міста, звернувшись до профільного заступника Володимира Пепеля.

Цілу низку завдань отримав і в. о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко.

"Протягом місяця переглянути транспортні маршрути-завдання для вас номер один. Те, що відбувається зараз, це натуральна транспортна анархія: то маршрутки ходять, то їх немає; у вихідні то працюють, то «не хочуть» ... Це що взагалі за Організація роботи? Місто скоро отримає нові автобуси, які ми придбали, хочу, щоб організація процесу цього сектора була негайно налагоджена», - розпорядився Коліхаєв.

Крім того, мер скорегував роботу з ремонту доріг, звернувши увагу виконавців на нелогічність дій.

"Давайте робити один раз і добре! Нехай кожен підрядник несе відповідальність за те, що робить на вулицях нашого міста. Фото і відео ремонтних робіт викладайте на сайті міської ради, і обов'язково із зазначенням виконавців. Нехай городяни знають, хто робив ту чи іншу ділянку. Зворотній зв'язок від херсонців-найкраща гарантія якості. Контроль повинен бути всебічним", - резюмував мер.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО