Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

В Херсоні відбудеться ніч ізраїльського кіно.

В Херсоні відбудеться ніч ізраїльського кіно.

До Ізраїлю українцям наразі зась, а от цікаві фільми подивитись можна. З нагоди 73-ї річниці Незалежності Держави Ізраїль та 30-ї річниці дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною Херсонцям покажуть три сучасних ізраїльських художніх фільми. Які саме? Читайте далі. До речі, можна приходити з дітками — перший фільм як раз для всієї родини.

Проєкт «Ніч кіно Ізраїлю» – це ініційована Посольством держави Ізраїль в Україні до 73-ї річниці незалежності Ізраїлю та 30-ї річниці дипломатичних відносин України та Ізраїлю. Мета проєкту – поділитися з українцями кращими фільмами сучасного ізраїльського кіно.

Ніч кіно Ізраїлю відбуватиметься у шести містах України — і Херсон серед них: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Херсон та Одеса. Усіх охочих запрошують до прегляду ізраїльських фільмів на великих екранах просто неба з дотриманням норм безпеки.

Захід у Херсоні відбудеться за ініціативи Посольства Держави Ізраїль в Україні та за сприяння херсонського міського голови Ігоря Колихаєва.

Демонстрація фільмів відбудеться з 21:00 до 01:30 13/14 травня на свіжому повітрі – у парку Слави, на площі поруч із пам’ятником визволителям міста. Фільми будуть з українськими субтитрами.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО