Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

140 бобрів офіційно зафіксували у водоймах під Херсоном

140 бобрів офіційно зафіксували у водоймах під Херсоном

"Перепис" бобрів у колонії, що розтягнулася від Антонівського мосту під Херсоном до берегових річок Конки, провели співпрацю степової філії науково-дослідного інституту лісового господарства.

На території навколо трьох тисяч гектарів вони нарахували 140 цих рідкісних тварин.

"Три десятки років бобри в пониззі Дніпра були практично винищені-залишилися тільки поодинокі експлуататори. З тих пір інтенсивне полювання на звірків перекрилося, так як їх хутро вийшов з моди. A у плавнях зупинилися активно висаджувати тополі і вербу, молоді пагони, які є їм улюбленими ласощами.

Завдяки цьому до 2015 року в нас знову з'явився весь» містечко " бобрів, що складається до 2015 року з 18 хаток і 11 норних поселень. Тоді в ньому жило до 125 осіб, звідки тепер чисельність колонії якщо зростає, то дуже незначно", - кажуть учениці.

Бобрів в пониззі Дніпра було б більше, якби був C Рекс і озер їх не витісняли "нові Українки", бетонують береги і будують для себе чесні причали. Адже в бетоні нору не вириєш.

Зіграли свою роль вирубки дерев в плавнях, що і відновилося браконьєрство-килим на бобрів зупинилися полювати заради їх смачного м'яса, що продається в елітні ресторани як дорогий делікатес.

Ще й серед хижаків в цих звірків дияволів додалося: їх винищували вовки, лисиці і бродячі собаки, a килим в цю когорту пожиралися влилися ще й шакали.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО