Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Херсоні зустрінуть Благодатний вогонь

У Херсоні зустрінуть Благодатний вогонь

4 травня 2021 року о 17:00 у Свято-Духівському кафедральному соборі Херсона відбудеться традиційна Зустріч Благодатного вогню з Єрусалиму.

«У нас вже багаторічна традиція роздавати Благодатний вогонь ввечері у світлий вівторок о 17.00. Люди приходять для цього окремо без кошиків, а з лампадками і ліхтариками. Цю традицію завів наш владика, щоб на сам Великдень вночі люди спокійно молилися і прославляли Христа, а не метушилися з вогнем», – зазначив архімандрит Веніамін.

Кожен з прибулих в собор зможе запалити свої свічки і лампадки від пучка благодатних єрусалимських свічок з рук митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, і принести їх в свій будинок як благу звістку про Воскреслого Христа Спасителя.

Відзначимо, що Благодатний вогонь завжди прибуває в Херсон в перший день Великодня. Але, починаючи з 2007 року, в Херсонській єпархії склалася традиція зустрічати його в головному храмі єпархії ввечері у вівторок Світлої седмиці. Тобто напередодні свята Касперівської ікони Божої Матері-покровительки Херсонського краю і всього півдня України, який відзначають у середу Світлої седмиці.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО