Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Стали відомі проекти, які будуть реалізовані на Херсонщині в рамках співпраці з ПРООН

Стали відомі проекти, які будуть реалізовані на Херсонщині в рамках співпраці з ПРООН

Про це вчора, 29 квітня, повідомив голова Херсонської ОДА Сергій Козир на брифінгу щодо ситуації в області та подій за останній тиждень.

Він поінформував, що цього тижня зустрівся з партнерами, – представниками Програми розвитку ООН. Завдяки їх підтримці на Херсонщині реалізується унікальний для України проєкт з переоснащення радіологічного відділення Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

Після реалізації проєкту медзаклад стане першим в Україні, в якому для лікування онкохворих застосовуватимуть технологією планування і метод брахітерапії.

Уже до кінця червня в онкодиспансері буде встановлено обладнання, далі медзаклад має отримати всі необхідні ліцензії. А вже на початку листопада модернізоване радіологічне відділення зможе приймати пацієнтів.

Переконаний, що для жителів нашої області цей проєкт є надзвичайно важливим, адже його реалізація розширить можливості для надання променевої терапії онкохворим. Сподіваємось на подальшу співпрацю та підтримку нових проєктів.

Крім цього, обговорили й другу фазу реалізації проєкту надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Мінрегіон уже в липні має оголосити конкурс, в якому зможе взяти участь 10 областей України, серед них й Херсонщина. Загалом на реалізацію проєктів буде виділено близько 340 млн євро.

Херсонщина обов’язково буде подавати свої проєкти, аби отримати можливість реалізувати їх в рамках співпраці з ПРООН. Докладемо максимум зусиль, щоб наш регіон став лідером у досягненні цих цілей.

Зокрема, планується подавати такі проєктні пропозиції:

реконструкція будівель Херсонського обласного онкодиспансеру;
будівництво обласного Палацу спорту в Херсоні;
будівництво Центру Олімпійських видів спорту “Н2О Нова Каховка”;
будівництво ЗОШ № 23 та спорткомплексу із басейном для ДЮСШ № 6 в Таврійському мікрорайоні;
реконструкція периметрової огорожі аеропорту “Херсон”;
реконструкція очисних споруд м. Берислав.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО