Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Миколаївців на в’їзді до Херсона перевірятимуть прискіпливіше

Миколаївців на в’їзді до Херсона перевірятимуть прискіпливіше

Транзитні машини із мешканцями Миколаївщини, котрі прямують до Херсона, на «карантинному» блокпосту відтепер перевірятимуть прискіпливіше. Заступник голови регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вадим Чабан визнає, що одночасно збільшиться й час проходження перевірки. Відповідно, зростуть і черги. Та перевіряльників за погану оперативність до відповідальності притягувати не збираються. Адже це є частиною завдання: максимально ускладнити доступ до розважальних закладів у Херсоні візитерам з «червоної зони», аби вони не розносили у нас інфекцію.

— Станом на 25 квітня з 560 проб на коронавірус, узятих у Миколаєві, 380 виявилися позитивними. Тоді як у Херсоні позитивні результати ПЛР та ІФА-тестів складають усього лише десяту частину від їх загальної кількості. Погіршувати ситуацію через наплив потенційних носіїв інфекції з сусідньої області нам не потрібно, — наголосив Вадим Чабан.

Попри те, що сусідні Миколаївщина та Одещина опинилися в «червоній зоні», Херсонщині до неї далеко. Експерти пояснюють цей феномен кількома факторами. І найсуттєвіший з них, мабуть, низькою щільність населення. До того ж, селяни зараз іще менше контактують з великою кількістю люду, оскільки в гарячу пору весняної посівної більшість часу проводять на своїх городах та в полі. Якщо ж на травневі свята і городян вдасться утримання від створення натовпів у храмах та місцях відпочинку, є шанси, що до «червоної зони» наш регіон принаймні до початку курортного сезону таки не потрапить.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО