Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсонські метеорологи розповіли, чим зараз забруднене повітря у місті

 Херсонські метеорологи розповіли, чим зараз забруднене повітря у місті

По вмісту у повітрі діоксиду азоту спостерігалися перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) у місті Херсоні на минулому тижні

Про це повідомляє Херсонський обласний центр з гідрометеорології.

Лабораторією спостережень за забрудненням атмосферного повітря відібрано та проаналізовано 244 проби атмосферного повітря міста. В Шуменському мікрорайоні на цьому тижні проби не відбиралися.

Максимально-разові перевищення спостерігались по діоксиду азоту 13-14 квітня, на площі Перемоги і вул. Перекопський в 1,1 – 1,3 рази, по іншим домішкам перевищень максимально-разових не зафіксовано.

Також відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин по діоксиду азоту в 3,8 рази, забруднення формальдегідом на грані середньодобових значень, по іншим забруднювачам (завислі речовини(пил), діоксид сірки, оксид вуглецю, фенол) нижче допустимих значень ГДК.

В порівнянні з попереднім тижнем вміст домішок залишився на тому ж рівні. За прогнозами гідрометеоцентра на найближчі дні метеорологічні умови не сприятимуть накопиченню шкідливих домішок в атмосфері.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО