Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Маємо прийняти ефективні рішення задля припинення загибелі птахів, - Сергій Козир

Маємо прийняти ефективні рішення задля припинення загибелі птахів, - Сергій Козир

Реагуючи на нові випадки загибелі птахів на Херсонщині внаслідок отруєння хімічними засобами захисту рослин птахів, у тому числі представників червонокнижного виду, робоча група на чолі з головою облдержадміністрації Сергієм Козирем провела нараду з аграріями області.

Учасники зустрічі обговорили заходи з обмеження застосування в області препаратів з діючою речовиною бродіфакуму, яке було встановлено рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС три тижні тому. Окремо зупинилися на питанні утилізації протруєного зерна, що використовувалося для боротьби з гризунами.

Сергій Козир наголосив, що Херсонщина має зберегти свою репутацію безпечного аграрного регіону: «Ми дослухаємось до аграріїв, аби прийняти такі рішення, які будуть ефективними і дієвими. Важливо припинити масову загибель птахів в нашій області, покарати порушників, а добросовісним аграріям – дати працювати».

За словами в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ОДА Маргарити Степанової, обласна державна адміністрація з початку року звернулась до центральних органів виконавчої влади щодо внесення змін до законодавства, зокрема, стосовно посилення відповідальності за неправильне внесення отрутохімікатів у ґрунт.

«Дана ситуація говорить не тільки про потребу зміни законодавства, але й про необхідність кожному громадянину відповідально ставитися до навколишнього середовища. Прошу аграріїв налагодити технологічні карти вирощення сільгоспкультур, завести журнали обліку обсягів та схем внесення засобів захисту рослин для боротьби зі шкідниками, допускати до роботи для обробки полів людей зі спеціальним дозволом», - наголосила Маргарита Степанова.

У свою чергу, присутні на нараді аграрії області наголосили на доброчесності й відповідальному веденні справи більшою частиною землеробів Херсонщини, а також необхідності посилення роботи контролюючих органів з метою виявлення винних.

Остаточні рішення, спрямовані на боротьбу з масовою загибеллю птахів на Херсонщині буде прийнято під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО