Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Таврійський міст через Північно-Кримський канал перекриють з початку березня

Таврійський міст через Північно-Кримський канал перекриють з початку березня

Пряме транспортне сполучення між Новою Каховкою і Таврійськом, що на Херсонщині, перекриють орієнтовно з березня до листопада.

Таврійський міст через Північно-Кримський канал перекриють з початку березня

Таврійський міст через Північно-Кримський канал перекриють з початку березня

На початку березня планується повністю перекрити рух транспорту по мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську. Але станеться це лише після того як будівельники облаштують тимчасовий пішохідний перехід. Про це повідомив міський голова Таврійська Микола Різак.

– Представники підрядної організації нам розповіли, що до 1 березня перекривати міст не будуть. У лютому вони зроблять пішохідний перехід між залізничним і нинішнім мостами. Після цього вони мають приступити до самої реконструкції. Але все залежатиме від стабільного фінансування, якого поки не поступало. З’являться гроші — вони одразу почнуть форсувати виконання робіт. Якщо затримок не буде, планується відновити рух транспорту вже в листопаді цього року,– прокоментував Микола Різак.

За його словами, через закриття руху через міст доведеться тимчасово припинити підвезення шкільним автобусом дітей з Плодового, які навчаються в ліцеї №1 Таврійська (колишня школа №7).

– Будемо думати, як це вирішити. Але впевнений, що нічого страшного в тому не буде. Бо ми дуже давно чекали на реконструкцію мосту, та й потерпіти доведеться лише з півроку, – додав Микола Різак.

Через перекриття руху ускладниться пересування людей між Новою Каховкою, Таврійськом, Каховкою і навколишніми селами.

– Поки нам ніхто не повідомляв про строки перекриття мосту і про те, яким чином буде організований рух пішоходів. Тож ми ще повністю не розуміємо як це виглядатиме. Скоріш за все, ми організуємо рух автобусу Каховка — Нова Каховка так, як це було наприкінці 1980-х — на початку 1990-х років, коли цей міст перекривали вперше. Автобус буде висаджувати пасажирів неподалік від пішохідного переходу, а на іншій стороні вони можуть сісти в інший автобус і доїхати до потрібної зупинки, – розповів директор ТОВ “Каховське АТП-16506” Володимир Литвиненко.

Натомість на рух автобусів внутрішньообласного і міжобласного сполучення перекриття мосту через канал навряд чи якось вплине.

– З Каховки їм доведеться їхати до Херсона іншою дорогою. Думаю, “зайві” 15 км для таких рейсів будуть не такими суттєвими, – додав Володимир Литвиненко.

Нагадаємо, що наприкінці 2020 року маріупольське ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком” почало облаштовувати біля мосту майданчик механізованої колони. Саме ця компанія виграла тендер на реконструкцію мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі загального користування державного значення Р-47 Херсон — Нова Каховка — Генічеськ. Вартість робіт, як вказано в оприлюдненому на порталі “Прозорро” договорі, становить 91,3 млн грн. Завершити їх повинні до кінця 2021 року.

Ця ж компанія нещодавно виконала капітальні ремонти двох мостових переходів через Милівську та Новокаїрську балки на трасі Т-04-03 Мар’янське — Берислав.

Міст через Північно-Кримський канал у Таврійську збудували у 1956 році. За інформацією Служби автомобільних доріг Херсонської області, він є аварійним з 1991 року.

15 жовтня 2019 року через міст обмежили рух великогабаритного транспорту.

Свій коментар з цього приводу кореспонденту Online НК надала начальник відділу галузей економіки Новокаховського міськвиконкому Тетяна Мандебура:

– Нову Каховку і Таврійськ сьогодні поєднують два міських маршрути №2 Ринок – Рефдепо та №15 Ринок – селище Східне. Нас теж ще ніхто не попереджав про терміни початку робіт з реконструкції мосту та припинення руху на ньому автотранспорту. Тож коли виникне ця проблема – тоді і будемо вирішувати, як її долати. Але шлях до цього один – фактичне розділення маршрутів навпіл: до мосту і після мосту. А тут вже є багато чинників, які будуть впливати на варіанти організації руху автобусів. Але про одне можу запевнити і мешканців Нової Каховки і Таврійска: ми зробимо все, щоб на цей період зв’язок між містами не припинявся і люди відчули найменший вплив на своє повсякденне життя.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО