Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

У Херсоні власники МАФів вимагають переглянути рішення сесії стосовно їх діяльності

У Херсоні власники МАФів вимагають переглянути рішення сесії стосовно їх діяльності

18 грудня власники МАФів у Херсоні зібралися на конференцію, аби створити Асоціацію і спільно відстоювати свої права. Вони вважають, що депутати Херсонської міської ради прийняли незаконе рішення стосовно діяльності МАФів на території Херсона.

На зібрання запросили депутатів та керівництво міста. Власники тимчасових споруд не погоджуються із забороною розміщувати МАФи та подовжувати паспорти на об'єкти, на які вже оформлені дозвільні документи.

"Ми дуже хочемо, щоб нас почули. Ми не проти наведення порядку в даній сфері, але в законний спосіб, і з залученням усіх зацікавлених сторін. Було б непогано, щоб перед тим, як приймати такі рішення, вислухали нас і наші пропозиції", - розповів організатор заходу, голова правління громадської спілки "Підприємці Херсона" Михайло Жужа.

Підприємці - власники МАФів готові сплачувати податки і на землю, на якій розміщена іх споруда, і наводити порядок біля МАФів, тобто брати активну участь у благоустрої міста.

" У будь-якій цивілізованій країні це називається "соціальним партнерством". Ми готові до такого. Сподіваємось, що керівництво міста і депутати також", - сказав Михайло Жужа.

Присутні на зустрічі депутати запевнили, що вони готові до співробітництва.

" Ми готові зустрічатися, слухати і обговорювати. Вхід на дупутатські комісії вільний і ми готові вислухати думку кожного", - сказав депутат Херсонської міської ради Віталій Білобров.

На конференції затвердили низку пропозицій, які передадуть до міськвиконкому. Та створили "Асоціацію власників тимчасових сторуд для провадження підприємницьвої діяльності м. Херсон".

Що відомо
До кінця 2020 року у Херсоні мають провести інвентаризацію усіх МАФів. Про це розповів Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.
У Херсоні створили спеціальну комісію. Її мета - упорядкувати діяльність МАФів.
Частина МАФів у місті працює із порушеннями заявив директор департаменту містобудування і землекористування міськради Максим Ващук .
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО