Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Новий міський голова Херсона перевірить чиновників на детекторі брехні

Новий міський голова Херсона перевірить чиновників на детекторі брехні

У Херсоні представили нового міського голову. Ним став 49-річний Ігор Колихаєв, якого до цього було обрано нардепом по 184-му округу. Новий очільник обласного центру прийняв присягу. А вже екс-міський голова Володимир Миколаєнко передав наступнику символічний ключ від міста, побажавши успіхів.

У своєму першому виступі вже в якості міського голови Ігор Колихаєв звернувся до новообраних депутатів міської ради, які теж сьогодні присягали на вірність херсонській громаді.

У нас не буде другого шансу. Люди більше не вірять ані політикам, ані обіцянкам. Місто чекає змін. Ми їх або дамо херсонцям, або нас звідси всіх винесе громадське обурення, — зазначив міський голова.

Посвідчення кожному обранцю Ігор Колихаєв вручав особисто. У міській раді VIII скликання працюватимуть 54 депутати, як і в Херсонській районній. Це представники від п’яти партій: «Нам тут жити» (17), «ОПЗЖ» (11), «Слуга народу» (10), «Блоку Володимира Сальдо» (9) та «Європейська солідарність» (7).

Перша сесія Херсонської міської ради тривала менше години. Під час неї не голосували. Засідання було урочистим. Перші рішення депутати прийматимуть вже під час наступного засідання, час якого стане відомий пізніше. Після свого представлення міський голова відповів на запитання журналістів. Одне з них стосувалося майбутньої команди. Ігор Колихає підтвердив, що в ній будуть не лише місцеві, а й запрошені фахівці. Зокрема, з Вінниці та Львова.

-Зараз ведуться перемовини, протягом тижня я думаю, що буде озвучено вже остаточне рішення по заступникам. У нас не буде першого, другого, третього заступника, будуть просто заступники, з повноваженнями, які необхідні для роботи. Ми вели перемовини і з людьми з Вінниці, і зараз тут знаходяться представники з міста Львова. Хочемо змінити повністю методику управління командою, зробити реорганізацію окремих структур, які входять в міську раду, — розповів міський голова.

З кожним керівником структурного підрозділу Ігор Колихаєв планує провести співбесіду і перевірити його на детекторі брехні. Він обіцяє, що репресій за політичною приналежністю не буде.

У своїй команді, якій поки що не обіцяє вихідних, хоче бачити професіоналів, патріотів міста, людей порядних і прагматичних. Вже попередив – серед директорів комунальних підприємств не буде жодного депутата. Також обіцяє перевірити кожен факт щодо корупційних схем, який до нього надходитиме. Роботу ж планує розпочати з фінансового аудиту господарської діяльності міськради. Ініціює створення юридичного департаменту, який аналізуватиме рішення ради попередньої каденції та супроводжуватиме проекти нових рішень. Хоче якомога швидше навести лад у питанні видачі дозволів на МАФи, які так дошкуляють городянам. Щодо форми коаліції, яка буде в міській раді, новий очільник поки небагатослівний. Обмежився лише загальною фразою про ведення перемовин про коаліційні угоди.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО