Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Офіційно: Херсонщина дихає токсичним повітрям з Криму

Офіційно: Херсонщина дихає токсичним повітрям з Криму

Адміністративний кордон на межі України з АР Крим є токсичним. І не в переносному, а в прямому розумінні цього слова.

 

У Каланчацькому та Чаплинському районах Херсонщини поблизу сумнозвісного підприємства "Титан" (Армянськ) мобільна лабораторія Держпродспоживслужби України майже два тижні аналізувала повітря для виявлення небезпечних речовин. після того, було оприлюднено результати роботи.

 

Приміром, концентрація метану в атмосфері на адмінмежі сягає 2,11 мг/л за норми 1 мг/л. Оксиду азоту - 0,65 мг/л за норми 0,4 мг/л. Сірководню - 0,01 мг/л за норми 0,008 мг/л.

 

Якщо сформулювати простіше, то мешканці сіл і селищ на адмінмежі з окупованим півостровом дихають приблизно такою само сумішшю, як і мешканці великих міст, де із загазованістю хронічні проблеми. Але тут ці проблеми створює не потік транспорту, а "подаруночки" від індустріального гіганта. Причому за них селяни жодного відшкодування не отримують. І двотижневого моніторингу за участю мобільної лабораторії недостатньо для розуміння того, чим насичена атмосфера біля "Титану". Для цього потрібні не епізодичні виїзди, а наявність стаціонарного поста із усім комплексом обладнання, каже директор обласного Гідрометцентру Юрій Кіріяк. Та на його створення потрібні бюджетні гроші, яких досі "не нашкребли".

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО