Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині пенсіонерку засудили за пропаганду комуністичної символіки

На Херсонщині пенсіонерку засудили за пропаганду комуністичної символіки

Новотроїцький районний суд Херсонської області засудив пенсіонерку з Асканії-Нової за пропаганду в інтернеті комуністичної символіки. Покарання жінці призначили у вигляді 5 років ув’язнення, проте пом’якшили через те, що вона повністю визнала провину та пішла на угоду зі слідством.

Про це повідомляється у рішенні суду.


"Суд визнав доведеним, що жінка перебуваючи за місцем проживання свого сина, використовуючи його персональний комп`ютер, під`єднаний до глобальної інформаційної мережі Інтернет, авторизувавшись в соціальній мережі "Однокласники", мала на меті доведення до широкого кола осіб комуністичну ідеологію. Жінка усвідомлювала, що вказана сторінка має відкритий доступ, а також із нею має змогу ознайомитися необмежене коло користувачів соцмережі, здійснювала протягом 2016-2018 років на ній публікації фото та відеофайлів із зображеннями символіки комуністичного режиму",- йдеться у повідомленні.

Як повідомляється у рішенні суду, своїми умисними діями жінка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст.436-1 КК України, за кваліфікуючою ознакою - поширення та публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму з використанням засобів масової інформації.

Пенсіонерці присудили 1 рік випробувального терміну, а також вона має сплатити судові витрати у розмірі 11 440 гривень 80 копійок. Ці гроші пішли на проведення експертиз її дописів, йдеться у рішенні судді від 11 листопада, яке оприлюднили на сайті суду 16 листопада.
Оцініть статтю: 
-1
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО