Регистрация |  Войти
Авторизация

Щодо регулярних консультацій голови Олешківської РДА із громадянинон РФ

Кожного дня, біля адміністративної будівлі Олешківської РДА, нікого не соромлячись, прям біля центрального входу, стоїть авто громадянина РФ Андрія Літвакова.

 

Працівники апарату районної ради та РДА повідомили редакторів нашого видання, що ця людина приїздить до Олени Валентинівні особисто і сидить години в неї в кабінеті, проводячи якісь консультації.

 

Нагадаємо, що на державному підприємстві "Тавріда" постійно свої замовлення розміщував колишній народний депутат України Олексій Журавко, а пізніше, саме на цьому підприємстві, друкувались бюлетені для "Кримського Референдуму".

 

Як наслідок, маємо повну дестабілізацію роботи органів державної влади в Олешківському районі. Замість виконання державних програм, голова РДА постійно намагається грубо втручатись і блокувати роботу органів місцевого самоврядування, системно перевищуючи власні повноваження. Разбалансовано роботу комунальних підприємств і зростає соціальна напруга, а сам Олешківський район постійно є на шпальтах регіональних ЗМІ. 

 

Відзначимо, що раніше громадянин РФ, шляхом брехні та маніпуляцій зміг на короткий час попрацювати першим заступником міського голови в Олешках, але Дмитро Воронов та депутати міської ради швидко зрозуміли мотиви цієї людини та оперативно прибрали його від впливу на прийняття рішень в нашому місті. Але, після того громадянин РФ досить професійно втерся в довіру до голови Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб, граючись на паталогічній ненависті останньої до Дмитра Воронова, которому вона ганебно програла минулі вибори міського голови, і тепер російський засланець активно консультує вже голову Олешківської РДА. Результати тих консультацій очевидні - конфлікт із ветеранами АТО, протистоянно із двома радами (міська/районна), руйнування роботи відділу культури, зараз вже потерпає та руйнується освіта. Далі що?

 

СБУ досі не помічає тут системної роботи ФСБ, щодо дестабілації прикордонної Херсонщини?

 

Джерело: Олешки Online

 

Щодо регулярних консультацій голови Олешківської РДА із громадянинон РФ

Щодо регулярних консультацій голови Олешківської РДА із громадянинон РФ

Щодо регулярних консультацій голови Олешківської РДА із громадянинон РФ

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО