Регистрация |  Войти
Авторизация

Сучасні комп’ютерні класи отримали учні Каланчака

Сучасні комп’ютерні класи отримали учні Каланчака

За сприяння Міністерства освіти і науки України, Херсонської облдержадміністрації навчальні заклади області отримують комп’ютерну техніку, адже наразі відбувається інтенсивний процес змін традиційних методів навчання та їх модернізація.

Так, 27 січня відбулось урочисте відкриття оновлених комп’ютерних класів у двох школах смт Каланчак – ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2.

З цієї нагоди до навчальних закладів завітали перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова та начальник управління освіти, молоді та спорту ОДА Євген Криницький. Вони привітали учнівський та педагогічний колективи шкіл, висловивши переконання, що нові комп’ютерні класи не лише додадуть наснаги учням шкіл у здобутті знань, а й допоможуть досягти їм ще вищих результатів у навчанні.

Тож учні кожної з Каланчацьких шкіл забезпечені 10-ма сучасними комп’ютерами, оснащеними навушниками з мікрофоном, ліцензованим програмним забезпеченням.

"Діти – це майбутнє нашої країни, тому ми повинні забезпечити для них гідні умови для навчання, щоб у майбутньому отримати найпрофесійніших фахівців різних галузей", - наголосила Валентина Січова та додала, що стратегія облдержадміністрації– це не тільки створення опорних шкіл, придбання шкільних автобусів, а й створення сучасних комп’ютерних класів.

У свою чергу Євген Криницький підкреслив, що це лише початок: "Розвивати освіту необхідно, бо саме цим ми надаємо дітям доступ до знань, відкриваємо нові можливості, готуємо конкурентоспроможних учнів".

Голова Каланчацької об'єднаної територіальної громади Володимир Зінчук, зазначив, що оновлені комп’ютерні класи – це гарний початок модернізації навчальних закладів громади, яке заплановано найближчим часом.

Радості дітей з приводу отримання нової техніки не було меж, бо нові комп’ютери це чудова інвестиція в розвиток освіти району.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+EnterИнформация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.
влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО