закрыть окно

Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Это окно видно только незарегистрированным пользователям!
Регистрация |  Войти
Авторизация

У 2017 році у Херсоні вперше за кошти місцевого бюджету будуть закуповувати соціальні послуги

У 2017 році у Херсоні вперше за кошти місцевого бюджету будуть закуповувати соціальні послуги

Соціальне замовлення на надання послуг в тому числі для ВІЛ-інфікованих буде профінансовано місцевим бюджетом вперше в історії міста Херсон. Так, на 2017-й рік передбачено 50 тис.грн на консультування і соціальний супровід пацієнтів, які отримують замісну підтримувальну терапію. 75 тис. грн. передбачено на закупівлю послуг з паліативної та хоспісної допомоги для членів територіальної громади. Окрім того, із міського бюджету у наступному році планують виділити 60 тис.грн на послуги, направлені на соціальну інтеграцію та реінтеграцію бездомних осіб.

Соціальне замовлення – це механізм закупівлі у суб’єктів господарювання за бюджетні кошти соціальних послуг. Впровадження його дасть можливість розширити спектр послуг для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та, що найважливіше – значно розширити доступ до цих послуг.

Ініціатором цього процесу у місті стала громадська організація «Асоціація ХХІ століття», яка із квітня 2016 року впроваджує пілот «Сталість ВІЛ-послуг» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Заступник начальника управління соціальної політики Херсонської міської ради Олена Олефіренко звертає увагу, що впровадження соціального замовлення – новий досвід для місцевих органів влади. «Ми налаштовані на набуття такого досвіду, свідченням чого, власне, і є заплановані в бюджеті Херсона кошти на соціальне замовлення. Переконана – це лише початок ефективної співпраці держави та громадськості», - резюмує Олена Олефіренко.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterзагрузка...Оставьте свой комментарий:влажность:

давление:

ветер:


Актуальное видео
Армія України: Воля або смерть


загрузка...

Матч ХК «Днепр4» Херсон – ХК «Галицкие львы» Новояворовск
135 | Дата: 28 января, 13:25
Автор:Андрей Жнивин
Беременные в Херсоне будут рожать на улице.
1047 | Дата: 5 декабря, 15:23
Автор:Андрей Жнивин