Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Школи естетичного виховання отримають додаткове фінансування

Школи естетичного виховання отримають додаткове фінансування

Матеріально-технічний стан шкіл естетичного виховання області обговорили під час наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, яку провів голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Доповідаючи з зазначеного питання, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова зазначила, що в області мережа початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів – шкіл естетичного виховання складає 38 одиниць, в яких навчаються 7630 учнів. Навчальний процес забезпечують 795 викладачів.

«Сучасний рівень дитячих шкіл естетичного виховання, як першого етапу мистецької освіти, вимагає суттєвого поліпшення фінансування та матеріально-технічного забезпечення для виконання в повному обсязі типових навчальних планів, що визначають державний стандарт початкової спеціальної мистецької освіти», – наголосила Валентина Січова та підкреслила, що всі школи потребують поліпшення матеріально-технічної бази: придбання музичних інструментів, пультів, звукової апаратури, концертних костюмів та меблів.

Зазначено також, що 17 шкіл естетичного виховання потребують капітального ремонту.

Після обговорення зазначеного питання, головам райдержадміністрації було надано пропозиції: протягом листопада – грудня 2016 року розглянути на засіданнях колегій питання про матеріально-технічний стан закладів культури, в т.ч. шкіл естетичного виховання, та їх фінансове забезпечення і винести його для розгляду на сесіях відповідних районних рад. Крім того, передбачати при плануванні бюджету на 2017 рік виділення додаткового фінансування на утримання та поліпшення матеріально-технічного стану закладів культури, в т.ч. шкіл естетичного виховання.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО