Региональные новости > На Херсонщині померла пацієнтка з пневмонією: коронавірус влада заперечує

На Херсонщині померла пацієнтка з пневмонією: коронавірус влада заперечує


20 березня, 16:12.
На Херсонщині померла пацієнтка з пневмонією: коронавірус влада заперечує

Сьогодні в с. Кізомис, що на Білозерщині, поховали 56-річну місцеву жительку, яка недавно повернулася з Єгипту. Жінка померла в районній лікарні. У пацієнтки були висока температура, аж до 41 градуса, та двостороннє запалення легенів. Симптоми дуже подібні з тими, які дає хвороба, що косить зараз людей по всьому світу, – коронавірус. Разом із тим, керівництво області вже зазначило, що у жительки Кізомиса Covid-19 не було, це показав аналіз.

-У цієї жінки підозра на коронавірус не підтверджена. У неї була звичайна вірусна пневмонія, – заявив сьогодні на брифінгу голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Загалом, за словами очільника області, від початку карантину на Херсонщині було 8 підозр на коронавірус, у пацієнтів, яких госпіталізували. У трьох випадках наявність Covid-19 не підтвердилася, результати аналізів за п’ятьма ще чекають зі столичної лабораторії. Зокрема, щодо жителя Берислава, в якого після прибуття з Польщі з’явилися підозрілі симптоми. Експрес-тестів на виявлення коронавіруса в Херсонській області досі немає. Прибуття останніх в ОДА знову обіцяють з дня на день.

Марина САВЧЕНКО.newday.kherson.ua
Повернутися назад