Региональные новости > Подробиці вогнепального нападу на Херсонщині

Подробиці вогнепального нападу на Херсонщині


11 жовтня, 15:38.
Подробиці вогнепального нападу на Херсонщині

На Херсонщині обстріляли машину відомого фермера і помічника одного з нардепів, 57-річного Андрія Федоренка. Напад стався пізно ввечері на 66-му км траси Херсон-Феодосія-Керч у Скадовському районі. «Ауді» підприємця зненацька підрізав і вдарив чорний «Лексус», з якого вискочили двоє невідомих з автоматами і відкрили стрілянину.

В іномарку випустили більше десяти куль (точну кількість пострілів встановлюють експерти-криміналісти), прошивши авто з різних боків. Сам фермер не інакше, як народився у сорочці. Обраний мішенню, він отримав одне-єдине поранення — у потилицю. Неймовірно, але куля пройшла навиліт через шию, не задівши жодної артерії.

Можливо, від неминучої смерті жертву замаху врятувало те, що на момент нападу він дрімав, примостившись головою між сидіннями. Поранення отримав і 42-річний охоронець фермера. З ушкодженою ногою, на простріленій машині чоловік зміг доїхати до Херсона і звернувся до медиків. У лікарні ім. О. Лучанського обох постраждалих терміново прооперували, їхньому життю нічого не загрожує.

Самі нападники з місця злочину накивали п’ятами. Чорний «Лексус» розшукує поліція, в області введено план «Сирена». Кримінальне провадження відкрите за статтею «Замах на умисне вбивство». За даними відділу комунікації ГУ НП в Херсонській області, слідство розглядає дві версії злочину – напад через підприємницьку діяльність фермера та випадковий конфлікт на трасі.

Бізнесмен, у якого стріляли, вже рік користується послугами охоронного ескорту, з того часу, як рейдери спробували віджати його підприємство. Самого Федоренка навіть намагалися викрасти. За інформацією людей з оточення фермера, чоловікові постійно надходять погрози, пов’язані з його бізнесом. Схоже на те, що нападники наперед знали маршрут слідування майбутньої жертви і для стрілянини обрали момент, коли автівка опинилася у віддаленні від населених пунктів, заправок тощо. Зараз лікарняну палату, де лежать потерпілі, які могли запам’ятати обличчя нальотчиків, пильнує приватна охорона.

Марина Савченко. newday.kherson.ua

Фото ГУ НП в Херсонській області.
Повернутися назад