Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

На Херсонщині День Незалежності відзначають російською мовою та під російські пісні (відео)

На Херсонщині День Незалежності відзначають російською мовою та під російські пісні (відео)

Сьогодні по всій країні відзначають 30-у річницю Незалежності України.

 

Але в Олешках це роблять особливо. Особливість в тому, що офіційну програму ведуть російською мовою, а для танців вмикають пісні гурту "Руки Верх". Мабуть, організатори заходу не знають, котрий рік поспіль у нас війна і з ким воюємо. Або якоїсь іншої країни День Незалежності святкують. Все це, відбувається за українські бюджетні кошти, в прикордонному регіоні. Закони України про мову, в Олешках не працюють.

 

Відчуйте дух "патріотизму" на цьому "святі" в країні (відео нижче), в якій кожен день гинуть хлопці на фронті, а весь світ рятує нас від можливого повномасштабного вторгнення.

 

А тим часам, на могилах місцевих героїв, які загинули в боях, навіть ніхто траву не покосив. Замість того, біля них накидали гори сміття. Подивитись можна за посиланням. Відео нам сьогодні надіслали читачі спільноти "Олешки Online".

 

Шановна Служба Безпеки України та Херсонська обласна державна адміністрація. Все ок? Так і повинно бути? Залишилось лише триколор повісити та увімкнути гімн Росії. 

 

 

 

З 16 липня 2021 року, набрати чинності новий етап втілення норм Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

 

Тож, з 16 липня всі концерти, шоу-програми, культурно-мистецькі, розважальні, видовищні заходи мають проводитися державною мовою. Так само українською мають послуговуватися і ведучі цих заходів. А виступи осіб, які не володіють українською, мають супроводжуватися синхронним або послідовним перекладом.

 

На Херсонщині День Незалежності відзначають російською мовою та під російські пісні (відео)

За минулу добу, 24 серпня, на Донбасі в зоні проведення ООС, було зафіксовано три порушення режиму припинення вогню.

 

 

У результаті обстрілу один український військовослужбовець загинув. Двоє бійців отримали поранення. Їх евакуювали і доставили до лікувального закладу. Стан здоров'я одного важкий, а іншого - задовільний.

Оцініть статтю: 
-3
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterвологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО