Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Напад на працівника 'швидкої допомоги' в Херсоні

Напад на працівника 'швидкої допомоги' в Херсоні

Оскаженілий херсонець напав на працівника «швидкої допомоги» й побив його так, що людині в білому халаті самій довелося звертатися до лікарні. Нині медик через стан здоров’я не можу виконувати свої професійні обов’язки. І це в розпал епідемії коронавірусу, коли для хворих фахова допомога спеціаліста – питання життя чи смерті!

«Вчора, 24 травня, в 19 годин 36 хвилин до служби 103 надійшов виклик з вулиці Порт-Елеватор обласного центру – жінка похилого віку скаржилася на біль в грудях. Однак прибути негайно бригада не могла, бо саме обслуговувала інший невідкладний виклик на протилежному кінці міста. Пенсіонерка отримала телефонну консультацію, який препарат можна прийняти за виявлених симптомів. «Швидка» приїхала до неї в 20 годин 17 хвилин. І тут п’яний син накинувся на 25-річного фельдшера. Хоча ніякої його вини у запізненні не було, саме він «був призначений винним в усьому». Й отримав кілька ударів кулаком у голову. Вони були такими, що отримані рани довелося зашивати в обласній клінічній лікарні. Там же у нашого працівника діагностували черепно-мозкову травму. Тепер колега знаходиться на лікарняному», – розповідає заступник головного лікаря обласного територіального Центру екстреної медичної допомоги Інеса Чамлай.

Звичайно, заяву про напад та завдання тілесних ушкоджень фельдшер до поліції написав. Та за такі злочини схильних до побутового насилля неадекватів тепер навіть від суспільства не ізолюють. Відтак, у разі, якщо його матері знову знадобляться послуги «швидкої», агресивний чоловік може знову повторити напад. І що за таких обставин робити медикам – брати з собою поліцейських у супровід, озброюватися чи вивчати прийоми самозахисту? Адже такі злочини на Херсонщині, як і в інших регіонах України, загрозливо почастішали. Оскільки вони тяжкими не вважаються, і під варту за них не беруть, бузувіри вважають, що в них остаточно «розв’язані руки». Тож розпускають їх, як заманеться.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. newday.kherson.ua
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО