Регистрация |  Войти
Авторизация

На Херсонщині розпочалася нова кримінальна війна

На Херсонщині розпочалася нова кримінальна війна

У Херсоні – усі ознаки початку нової кримінальної "війни". Тут після зміни виконавчої влади у самісінькому центрі міста стріляють, та ще й вибух прогримів.

Так, на вулиці Тираспільській обласного центру невідомий чоловік з помпової рушниці розстріляв двох осіб, котрих у злочинному світі добре знають під прізвиськами "Фома" та "Бурий". Обох шпиталізували із дробовими пораненнями ніг.

А всього за кілька годин потому вибухнула бомба, яку підклали просто на вікно квартири радника голови Херсонської облдержадміністрації Богдана Ковальова (він активно вивчає зловживання у сфері видобутку природних ресурсів та облаштування платних автопарковок). Заряд спрацював лише частково, тож у помешканні ніхто не постраждав. Факт підтвердив у Фейсбуці сам чиновник, назвавши це помстою і зведенням рахунків. Поліція кваліфікує подію як замах на убивство.

Вибуху та стрілянині в Херсоні передувала скандальна бійка в селі Праві Саги приміського Олешківського району, де вже колишній заступник голови Херсонської ОДА і власник кінного клубу Євген Рищук публічно з'ясовував стосунки із кількома депутатами та журналістами. З цього приводу правоохоронці також розпочали кримінальне провадження.

Голос України
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО