Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсон у рейтингу — серед «антилідерів»

Херсон у рейтингу — серед «антилідерів»

Інститут суспільно-економічних досліджень оприлюднив рейтинг українських міст, найбільш готових до сталого розвитку.

— Наші дослідження демонструють, які українські міста серед обласних центрів готові до сталого розвитку більше за інші. Йдеться саме про готовність, оскільки розрахунок включає дані про суб’єктивну оцінку самих мешканців міст, — зазначив Ярослав Жаліло, директор з аналітичної роботи інституту.

Найвищий результат у рейтингу має Луцьк. Серед міст-лідерів також Вінниця, Івано-Франківськ, Рівне та Тернопіль. Найгірші показники продемонстрували Суми, Херсон та Миколаїв.

Як стверджують експерти, вищі показники в рейтингу свідчать про наявність співпраці в середині громади. Згуртованість спільноти міста посилює віддачу видатків з місцевого бюджету, розширює можливість мобілізації ширшого спектру локальних ресурсів для розвитку. Тобто в Луцьку, Вінниці, Івано-Франківську, Рівному та Тернополі можна очікувати, що перебіг процесів децентралізації буде більш успішним та результативним для місцевих громад, ніж у «антилідерів» рейтингу.

Анатолій НІКОЛАЄВ. newday.kherson.ua
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/0552online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787