Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Побутові відходи Херсона можна перетворити на електроенергію

Побутові відходи Херсона можна перетворити на електроенергію

Вчора заступник голови ОДА Євген Рищук провів зустріч з представниками компанії «New Energy Innovation» щодо будівництва сміттєпереробного заводу, яка пройшла за участі керівників профільних департаментів ОДА.

Питання будівництва сміттєпереробного заводу для Херсона і прилеглих районів є актуальним, так як на полігон побутових відходів, який було створено ще в 1968 році, завозиться сміття з усього міста і його вже переповнено. Наразі загальна кількість відходів близько 3 млн тонн.

Свій проект щодо утилізації сміття та використання сільськогосподарських відходів для отримання тепла і електричної енергії представив Анатолій Сторожук, технічний координатор компанії «New Energy Innovation». Компанія NEI постачає обладнання і керує кількома проектами в Україні з отримання електроенергії (від 6 до 18 МВт) з біомаси.

За словами інвесторів, їх проект заводу дасть можливість за рахунок використання відходів перетворювати органічні відходи на біогаз для створення електроенергії і тепла, а також виготовлення добрив.

З 85 тон несортованого сміття після обробки залишиться 60 тон органічних відходів. У процесі їх спалювання буде вироблятись 6 мВт електроенергії на годину.

Як зазначають представники компанії на прикладі вже реалізованих проектів в інших містах усі викиди у повітря відповідають екологічним нормам і показникам.

Вартість проекту будівництва складає 17,5 млн доларів.

Заступник голови ОДА Євген Рищук зазначив, що беззаперечно є необхідність у будівництві такого заводу і облдержадміністрація сприятиме та співпрацюватиме з інвестором, який буде готовий вкласти кошти: «У нас вже є успішні приклади співпраці з інвесторами, тому ми завжди будемо надавати підтримку у реалізації важливих для області проектів».

Представники компанії надали перелік умов, необхідних для реалізації проекту, які будуть опрацьовані фахівцями облдержадміністрації і за результатами нададуть рекомендації.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/0552online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787