Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Херсонщина зайняла третє місто у чемпіонаті України з гирьового хортингу

Херсонщина зайняла третє місто у чемпіонаті України з гирьового хортингу


25-26 березня в м.Ірпінь Київської області пройшов чемпіонат України з гирьового хортингу. Гирьовий хортинг, порівняно «молодий» вид спорту, який увібрав в себе різноманітні вправи з гирями, які не входять до класичного гирьового спорту.

Спортсмени мали змогу змагатись у багатьох дисциплінах: поштовх двох гирь 3 хвилини, ривок гирі 5 хвилин, фіткрос 6 хвилин, мікс-естафета, комплексний спринт 15 хвилин та утримання гирь за спеціальну ручку.

Збірна команда Херсонської області впевнено завоювала 3 загальнокомандне місце, пропустивши вперед Харківську та Черкаську області. На цьому престижному всеукраїнському форумі козацької сили та витривалості 8 спортсменів Херсонщини змогли завоювати 2 бронзові, 3 срібних та 5 золотих нагород: Пучков Олександр – 1 місце у фіткросі, 1 місце в утриманні гирь за спеціальну ручку, Бондар Катерина – 2 місце в ривку гирі, Полатайчук Олександр – 3 місце в ривку, Семенов Микола – 1 місце у поштовху та комплексному спринті, Голенко Олексій – 3 місце в комплексному спринті, Черепанов Валерій – 2 місце в ривку та 1 в комплексному спринті, Олійник Михайло – 2 місце в комплексному спринті, Колесник Костянтин – 4 місце в комплексному спринті.

Слід зазначити, що переможці змагань вибороли ліцензії на участь в Чемпіонаті Європи з гирьового хортингу, який пройде у Мінську, Республіка Білорусь, 1-3 липня 2017 року.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+EnterІнформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО