Регистрация |  Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Цюрупинський міський голова


"Новоросія" - The End або Путін - go home (відео)

"Новоросія" - The End або Путін - go home (відео)

Цілком очевидно, що плани Путіна щодо так званої "Новоросії" повністю провалилися і підстави для того не велика українська армія, бо ми не були готові до війни з колись братнім народом і це факт. Справа навіть не в світовій підтримці проти дій агресора... Хоча це все теж має величезне значення! Але суть в іншому!

Сепаратистів та російських танків немає там, де для цього не існує підгрунтя - потрібних ворогу настроїв у суспільстві. Як би більшість людей на півдні країни підтримували ідею знищення нашої державності, то найманці з Росії вже давно були б тут, при підтримці місцевих сепаратистів і ніхто би ії не зупинив - ні постійно стурбована Європа і не голе військо з мінімальним бойовим духом та іржавою технікою. В планах Путіна чітко було окреслено - Херсон, Миколаїв та Одеса повинні зустрічати його терористичні війська з прапорами та з хлібом. Але щось у розрахунках окупантів пішло не так..

Єдність та патріотизм українців не залишили жодного шансу для кремлівських пропагадистів - добровольчі батальони, потужні волонтерські війська і навіть діти та пенсіонери... Кожен, як може, підтримує Україну. Своїх герої і захисників - воїнів української армії! Не "укропів", не "хунту", не "карателів", як того б хотіли сучасні Гебельси, а своїх ГЕРОЇВ і ЗАХИСНИКІВ!

Спільнота різних людей дуже швидко перетворилась в націю, коли під загрозу поставили її право на вільне життя у власній хаті!

Далі декілька сюжетів про те, чим сьогодні жеве Херсонщина. Херсонщина, яка без сумніву стоіть на позіціях єдность, соборності, свободи та незалежності! Цей народ ніхто і ніколи не переможе - крапка!

Слава Україні!

Оцените статью: 
+19
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


Информация

Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 200 дней со дня публикации.
влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО