Андрей Жнивин > 12 жовтня у Херсоні відбудеться Форум з відкритих даних

12 жовтня у Херсоні відбудеться Форум з відкритих даних


26 сентября, 17:18. Крок за кроком Україна наближається до міжнародних стандартів та впроваджує різноманітні антикорупційні механізми. Активісти, громадські об’єднання самостійно або разом з державними структурами створюють інструменти та додатки, які дозволяють зробити державні сервіси більш доступними громадянам та підвищити рівень прозорості в Україні.
12 жовтня у Херсоні відбудеться Форум з відкритих даних

Під час форуму, який пройде 12 жовтня в міськраді, херсонці та мешканці Херсонської області зможуть почути провідних українських експертів з відкритих даних і познайомитися з антикорупційними інноваціями.

В рамках форуму також будуть представлені нові функції Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл, що впроваджуються за підтримки EUACI.

За минулі роки форум відвідали з докладами представники таких організацій та компаній: Google Ukraine, American Councils, British Council, Програма Розвитку ООН в Україні, Freedom House, Фонд Східна Європа, МФ «Відродження», Центр «Ейдос», профільні державні установи та комунальні заклади.

За результатами заходу на Херсонщині було впроваджено чимало нових рішень по відкритості влади активними громадянами та органами державної влади в малих містах області.

Зареєструватися на захід можна на сторінці форуму у соцмережі «Фейсбук» або за посиланням: opendataforum.in.ua
Вернуться назад