Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Андрей Жнивин


Основатель паблика "События и Персоны" общественник и блоггер


Онлайн систему відкритих бюджетів шкіл презентують на OPENDATAFORUM

8-9 вересня 2016 у Херсонській міській раді пройде Другий регіональний OPENDATAFORUM, під час якого буде презентована перша в Україні онлайн система відкритих бюджетів міських шкіл, що впроваджуватиметься у школах міста.
II OPENDATAFORUM ставить на меті презентувати громаді Херсонщини можливості використання відкритих державних даних у різних сферах життєдіяльності задля підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості регіонів, а також стимулювання відкритості влади.
Онлайн систему відкритих бюджетів шкіл презентують на OPENDATAFORUM

Минулого року цей Форум відвідали із докладами представники таких організацій та компаній, як GoogleUkraine, Американські Рад з Міжнародної освіти, Британська Рада, Програма розвитку ООН в Україні, Центр політичних студій та аналітики, профільні державні установи та комунальні заклади міста.
Цього року в 2 рази більше спікерів – ще більше можливостей для локальних громад.
Організатори запрошують до участі у Форумі громадські організації, IT-компанії, державні та комунальні установи, ЗМІ та просто активних громадян в якості слухачів, спікерів чи партнерів заходу. Реєстрація відкрита до кінця серпня за посиланням: http://bit.ly/ks-ODF
Якщо у вас є успішні кейси щодо впровадження сучасних інформаційних технологій у сфері відкритих даних, прозорості влади чи інвестиційного розвитку регіону, ви можете презентувати їх під час Форуму. Якщо ви готові підтримати захід інформаційно, технічно, фінансово чи іншим способом, ви матимете можливість стати партнером, про вас буде включена інформація в усі роздаткові матеріали заходу та зможете розмістити свої банери, стенди на Форумі.
Організаторами Форуму виступають Херсонський обласний благодійний фонд «Об’єднання», Херсонська громадська організація «Центр досліджень суспільства» за підтримки Херсонської міської ради.
Всі запитання можна направляти на емейл: [email protected], або по телефону: +380999428115
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ


Новини СВІТУ КІНО