Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Андрей Жнивин


Основатель паблика "События и Персоны" общественник и блоггер


Звіти шкіл за кошти стали краще

Засновники системи openschool.in.ua проаналізували звіти шкіл міста на початку шкільного року. В місті Херсон є дві категорії шкіл. Перша категорія звітує, друга не завжди звітує або не так як потрібно.
Кількість шкіл які звітують понад 1 рік з 4 за два роки виросла до 37. Одну школу не рахували, оскільки школа не отримує коштів з бюджету і існує лише за власні кошти. В звітах на сайтах 4 шкіл період звіту неможливо з’ясувати. Останні школи звітують таким чином: період звітування 1-3 місці – 4 школи, період звітування 4-6 місяців – 3 школи, період звітування7-12 місяців – 4 школи. Сайти 5 шкіл на час аналізу не працювали, окрім цього ці школи не користуються системою.
12 шкіл використовують додатково різні формати: pdf, jpeg, exel, doc. 1 школа використовує хмари для публікації звітів.
На сайтах 11 шкіл звітують батьківські комітети за власно зібрані кошти, 2 школи за батьківські та спонсорські. 1 школа лише за бюджетні. 34 школи за бюджетні та батьківські. 1 школа за бюджетні, батьківські та спец рахунок. 1 школа бюджетні, батьківські та спонсорські. 1 школа за бюджетні та спец рахунок. 1 школа за спец рахунок. 1 школа без звіту. 5 невідомо, сайти не працювали на час аналізу.
Візуалізацію аналізу можна подивитися за посиланням:

В системі openschool.in.ua зареєстровані всі школи, по кожній можна подивитися деталізовані звіти за бюджетні кошти. В школах, які звітують по батьківських та спонсорських коштах ці звіти з документами. Таким чином кожна школа має звіт у форматі відкритих даних по благодійним коштам. Лише 30 шкіл завдяки системі дотримуються законів України «Про доступ до публічної інформації» і « Про освіту».
В травні місяці 8 шкіл отримало звання «Школа відкрита до громади». Засновники системи оцінювали школи за трьом критеріями: як школи відповідають на інформаційні запит, як звітують, та використання системи, це були: гімназія №1, гімназія №3, ЗОШ №27, ЗОШ №32, ЗОШ №46, ЗОШ №52, ЗОШ №55 та Таврійський ліцей мистецтв.
Цього року засновників підтримала антикорупційна ініціатива в ЄС та система буде впроваджуватися в 9 містах України.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 200 днів з моменту публікації.
вологість:

тиск:

вітер:


Новини України


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


Новини від порталу ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/0552online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787